Kons Menajeri

Kons Menajeri

Konsomatris (Kons);  Menajerlik Güvencesiyle Turistlik Night Club & Bar, Gazino, Pavyon tarzındaki gece kulüplerinde içkili ya da içkisiz müşterisini eğlendiren, eğlendirirken ise işletmesine para kazandıran kadınlara kons denir.

Photo 2023 02 16 21 47 12
Kons Menajeri

İyi bir kons kadını olmak istiyorsanız deneyimli olmanız gerekmez. Yüksek kazançlar sağlamak isteyen bayanlar öncellikle en iyisi olmayı hedeflemesi gerekmektedir.

Kons iş ilanları; en az 18 – 35 yaş arası  kendine ve fiziğine güvenen, diksiyonu düzgün, güler yüzlü bayan konslar yüksek yevmiye ile işe alınacaktır.

Kons bayanlara sağlanacak imkânlar; 3000 ile 5000 ₺ arası net yevmiye sgk, yol, yemek sağlanmaktadır. Ödemeler günlük ve sözleşme bulunmamaktadır.

600 – 800 – 1200 – 1400 ₺  arası sabit yevmiye artı yarı verilmektedir. Çalışmalarımız Türkiye geneli 11 günlük ve Aylık olarak değişmektedir.

İyi Bir Kons Kadını Nasıl Olur?

En önemlisi iyi ve güvenilir menajerlik ajansları bulunmalıdır.

Öncelikle kendinize yatırım yapın ve fiziğinize özen gösterin

Çekici ve Seksi olmaktan çekinmeyin

Mekâna Gelen müşteriler sizinle iyi vakit geçirmek için geliyor bunu unutmayın

Güler yüzlü olun ve gelen müşteriyle iyi ilgilenin onu dinleyin

Gelen müşteriyi iyi analiz edin kendinizi teşhir etmekten çekinmeyin

Gece uzun saatler çalışmaya hazır olun

Konsomatris iş ilanları; Türkiye’nin En lüks Turistlik eğlence mekanlarında Çalışmak İster misiniz? Kons, salon hostesi, oryantaller, dansçılar, dansözler, konsomatris, salon hostesleri, karşılama hostesi, barmen, solist ve bayan garson aramaktayız.

Kons bayanlar nerelerde Çalışır?

Menajerlik Güvencesiyle Turistlik Night Club & Bar, Gazino, Pavyon tarzındaki gece kulüplerinde Çalışmaktadırlar. Anlaşmaya göre günlük, haftalık veya aylık olarak gece çalışmaktadır.

Bu yazımızı okuyan bayanlar kons olarak çalışmak istiyorsanız ve kendinizden eminseniz çalışmak istediğiniz eğlence mekanının ajans hizmeti kullanabilir ya da iyi bir ajans şirketi ile işe başlamanız mantıklı olacaktır.

Kons Menajeri; Menajerlik ajansımız Türkiye’nin birçok bölgesindeki iş yeri sahipleriyle bağlantısı sayesinde güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Elit iş arayan bayanlara tüm sosyal haklarını dikkate alarak tamamen işçisini koruma altına alarak en uygun yere yerleştirmektedir.

Ayrıca ajansımız stant hostesi, fuar hostesi, fuar tercüman, servis hostesi, karşılama hostesi, açılış hostesi, fuar mankeni, katalog mankeni, büyük beden manken. prova mankeni, A+ manken, photoshoot , barmen olarak çalışacak bayan elemanlar aramaktayız. Sizlerde bu sektörde olup çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

İletişim Bilgileri

Tel : 0 542 248 42 48

0 533 138 42 48

0 532 558 51 48 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kons iş ilanları
Hemen Ara..!
Kons iş ilanları
Bilgi Al..!
kons iş ilanları pavyon iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları kons iş ilanlarıpavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanlarıpavyon iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları